روش ساخت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 ساخت تورمجازی

متخصصین و کارشناسان ما با  مشاوره و هدف عالی برای ایجاد تورمجازی در خدمت شما هستند  تا کسب و کار شما دیده شودو زودتر به نتیجه برسید.

فضاهای شما را با بهترین کیفیت و با جدید ترین تکنولوژی دنیا به تصویر می کشیم تا با ارائه مطلوب خدمات در راستای بهتر شدن روند فروش یاری رسان شما باشیم. ما از شما حمایت می کنیم و پشتیبانی بلند مدتی برایتان داریم .

با تهیه تورمجازی آن را به دوستان خود لینک بدهید و به اشتراک بگذارید و به مشتریان خود این فرصت را بدهید تا با دقت و بررسی بیشتر تصمیم مناسبی برای همکاری با شما بگیرند افتخارات خود را به سادگی با تورمجازی بیان کنید و چشم انداز هایتان را نشان دهید . ما در خدمت شما هستیم تا بصورت کاملا حرفه ای و سریع یک تورمجازی دقیق و جامع برایتان ایجاد کنیم بدون تغییر محسوسی در محیط شما عکاسی می کنیم و محیط شمارا به هم نمی زنیم به ما اعتماد کنید  چون ما به شما اعتماد داریم. هم اکنون تماس بگیرید و در مورد اجرای تورمجازی یا هرگونه سوالی صحبت کنید   09122613310 حسین صمدی .

 

 روش ساخت تورمجازی (توضیحات بیشتر )

یررسی محیط از نظر نور و اختلاف اکسپوژر  و قرار دادن سه پایه در بهترین جا برای داشتن زاویه دید موثر و پوشش بعضی چیزهای اضافی مرحله اول کار است که بنا بر نورسنجی صحیح بصورت اچ دی آر با بالا ترین دینانیک رنج دست یافت یک شات توسط کالر چارت در محیط با نورسنجی نرمال گرفته می شود تا در پردازش تصاویر از وایت بالانس بهینه استفاده شود عکس ها با توجه به فیلد آف ویو لنز با درجات مشخصی عکاسی می شود تا پوشش 360 درجه ای را کامل کند مثلا با لنز فیش آی 8 میلیمتر 6 عکس دور تا دور و یک عکس بالا و یک عکس پائین گرفته می شود اگر بصورت اچ دی آر عکاسی شود برای هر شات حداقل سه شلیک با اختلاف اکسپوژر +-3 در نظر گرفته می شود مثلا با لنز 18 میلیمتر تعداد 12 عکس در 3 ردیف افقی عکاسی میگردد و نقاط بالا و پائین بصورت 3 شات در مجموع برای لنز 18 میلیمتری برای پوشش 360 درجه ای 42 شات  لازم است که در عکاسی اچ دی آر این تعداد به سه برابر یعنی 126 فریم عکس افزایش می یابد در عکاسی بایستی دقت فراوانی کرد که حرکت ها را به خوبی در نظر بگیریم اگر سوژه ای متحرک است کمی منتظر شده تا سوژه از کادر خارج شود یا اگر در صدد ثبت سوژه متحرک بودیم بستگی به سرعت حرکت سوژه با سرعت شاتر مناسب عکاسی میگردد. در اکثر شات ها تنظیمات منوال و دستی بر روی دوربین تنظیم می شود تا با نورسنجی یکسانی عکسها به ثبت برسد اما در مواردی که لنز قابلیت ارتباط با دوربین را ندارد مانند لنزهای قدیمی که بدون موتور فوکوس هستندبا تقدم دیافراگم عکاسی میگردد تا عمق میدان وضوح در کلیه شات ها یکسان باشد . در مورد فوکوس با توجه به عدد دیافراگم دوربین از فوکوس دستی استفاده نموده تا تصویری واضح ارائه دهیم مراجعه به جدول و ساختار لنز و توضیحاتی که شرکت های سازنده در مورد عمق میدان وضوح و رابطه آنها با دیافراگم را در وبسایت ها به نمایش میگذارند می تواند کمک شایانی به تنظیم بهتر دیافراگم و فوکوش لنز بکند. حهت حرکت در عکسبرداری می تواند از چپ به راست یا بالعکس باشد نکته ای که در تجربیات بدست می آید این است که بهترین و شکیل ترین فضا را در شات هایی بگنجانید که از نقطه شروع 90 درجه فاصله داشته باشد یعنی اگر از نقطه صفر شروع به عکسبرداری می کنیم پس از  عکاسی و چرخش حدود 90 درجه به بهترین منظره  از پانورامای خود برسیم زیرا در فرایند استیک کردن این ویو زیبا در وسط پانوراما قرار بگیردو در داخل تور مجازی تصاویر بند انگشتی ساخته شده در خروجی تور مجازی یک ویو زیبا با تاکید بر آن محل را ساخته باشیم. پس از عکسبرداری کامل با جلو بردن دست خود در قسمت جلویی لنز و گرفتن عکس یک نشانه به معنی پایان این پانوراما در داخل عکسها قرار می دهیم تا در تفکیک و گروه بندی عکسها  شات اول و آخر پانوراما را سریعتر تشخیص دهیم پس از مرحله عکسبرداری که با رعایت شرایط ذکر شده صورت گرفت عکسها را در کلمپیوتر انتقال داده و فولدربندی می کنیم و عکس های گرفته مربوط به هر نما را  درون فولدری  قرا ر می دهیم این کار بدان جهت است که در عکسبرداری از مکانهایی با تعداد نمای زیاد دچار سردرگمی نگردیم  تا اینجا فقط مراحل عکسبرداری را توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشترتماس بگیرید  و این مطلب ادامه دارد و به روز رسانی می شود