تور مجازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 انواع تور مجازی 

 
وقتی ابزارهای نوین در ارتباطات و اطلاع رسانی به خدمت شهروندان در می آیند ، باید منتظر تغییر در شیوه های زندگی روزمره بود. یکی از این تغییرات ، دگردیسی در گردشگری و تولد گردشگری مجازی  یا تور مجازی است.
تورمجازی مقوله جالبی است که دو دهه از پدید آمدن آن نمی گذرد. گردشگری مجازی ، حضور در سرزمین دیجیتالی وب و مشاهده داده های صوتی ، متنی و تصویری از دنیای فیزیکی پیرامون ما است.
دور دنیا با یک کلیک ، آرزویی بود که امروزه از مرحله واقعیت به حقیقتی غیر قابل انکار مبدل شده است . امروزه با استفاده از تور های مجازی می توان جاذبه ها ، مراکز اقامتی ، پذیرائی ، موزه ها ، مراکز درمانی،اقتصادی و سایر مولفه های مورد نیاز بشری را با کمک فایلهای متنی وتصویری رصد کرد و به اطلاعات جامع و مفیدی دست یافت.

برای دیدن  و  حضور  غیر فیزیکی در آن مکانها و فضا ها با عکاسی سه بعدی که با صدای محیط همراه است می توان بصورت مجازی بازدید  و گردش کرد اما آیا این گردش مجازی با گردش واقعی یکی هست؟ البته که نه . در یک سری تحقیق از کاربران اینترنتی از اماکن مقدس و لوکس تصاویر سه بعدی 360 درجه تهیه شد و در دو گروه که یکی از آنها قبلا مکانها را دیده بودند و گروه دیگر کسانیکه آن مکانها را  قبلا ندیده بودند قرار گرفت .پس از بازدید تور مجازی نتایج جالب توجه بود کسانی که قبلا تجربه حضور فیزیکی را داشتند گفتند اصلا شبیه آنچه دیده بودیم نیست در بازدید واقعی انسان از  تمام ادراکات  بهره میبرد . اما گروه دومی که قبلا در آن مکانها نبودند گفتند بسیار جالب بود و یک حسی از بودن در آن مکان را داشتیم و دوست داریم بصورت فیزیکی آنجا را ببیتیم چون دقیق و موشکافانه همه جوانب را بررسی کردیم .در گردش مجازی سعی شده از تمامی حواس پنج گانه برای این کار کمک گرفته شود دیدن شنیدن  دو مولفه ای است که بیشترین تاثیر را در مخاطب دارد اما ادراکات دیگر در حال تحقیق و آزمون قرار دارند که تا کمتر از پنج سال  به مرحله قابل عرضه در بازار خواهند رسید. امروزه با پیشرفت علم این امکان به واقعیت نزدیک شده است و دلیل آن رشد تکنولوژی  است .

اصول و بنیه تورمجازی به صورت غیر حضوری به این شکل ایجاد شد که افرادی برای نشان دادن مکان خودتوسط چند نقاشی آن را به سرزمینهای دور میبردند کم کم این فرایند با اختراع عکاسی توسط عکس به سایرین منتقل می شد.با گذشت زمان و ظهور فیلم و تلویزیون مردم بیشتر دوست داشتند از طریق تلویزیون سایر نقاط دنیا راببینند و گروههایی با تهیه فیلم از مکانهای زیبا و چشم نواز مردم را به آنچه که دوست داشتند نزدیکتر ساختند .با پیدایش اینترنت و دنیای فناوری اطلاعات امروزه مردم خیلی زودتر به آنچه که میخواستند میرسند و فاصله ها کمتر شده است.

 انتقال تجارب و زیبائی مکانها برای دیگران :روش اول تهیه چند عکس مختلف در کنار هم و نمایش به دیگران از روشهای مختلف  میباشد  روش دوم تهیه فیلم و عکس در کنار هم  می باشد که در آن  حجم فیلم و سرعت اینترنت برای بازدید کنندگان مشکلاتی را فراهم ساخت مثلا برای تماشای یک فیلم بایستی دقایقی را برای بارگذاری فیلم منتظر می ماندند که از حوصله خارج بود لذا این روش هم پاسخگو نگردید   از طرفی در این دو روش عکاس یا تصویر بردار از زاویه نگاه خود به موضوع یا مکان  بیننده را مجبور به دیدن آنچه خود ثبت کردند داشتند  با پیشرفت برنامه نویسی و زبانهای اینترنتی و رشد تکنولوژی نوعی عکس برداری و فیلم برداری از محیط بصورت 360 درجه یا سراسر نما بوجود آمد که در آن بیننده به انتخاب خود و زاویه نگاه خود میتواند آن فیلم با عکس راببیند و کارگردان خود او باشد  یعنی هر زاویه دید دوربین را تغیر دلخواه داده و به دریافت اطلاعات بپردازد در تکنیک نوین اضافه کردن صداهای اطراف  یا اضافه کردن توضیحات توسط گوینده و یا اضافه کردن متون نوشتاری  باعث درک بهتر از موضوع یا محیط میگردد. مثلا شخص از رایانه منزل خود می تواند  از موزه های مختلف بازدید و با خواندن متون در آن همراه با توضیحات صوتی و صدای محیط  بصورت تعاملی اطلاعات بصری و شنوایی  را دریافت و تجزیه تحلیل میکند و یا محیط تحصیل دانشگاهی را قبل از تحصیل در آنجا  ببیند  یا والدین از محیط آموزشی فرزند خود چه مهد کودک وچه دانشگاه بازدید کند یا از فروشگاهی دیدن کند یا از هتلی که قصد اقامت در آن را دارد بازدید مجازی نموده  و حتی مقایسه کند یا در خیابانهای فلان شهرحرکت کند یا در یک مکان جذاب و طبیعت  با بکار گرفته شدن حس بینائی و شنوائی خود احساسی از بودن در آنجا را تجربه کند. اين نوع عكس كه  pano360 هم نام دارد پيشرفته ترين نوع پانوراما مي باشد . در آن زیر پا و بالای سر و تمام محیط اطراف قابل مشاهده است .یکی از مشکلاتی که در ساخت تور مجازی برای موزه ها یا مکانهایی که کم کم در حال گسترش هستند بحث اضافه نمودن امکانات بعدی و نماهای بعدی به پروژهای است که سالها پیش ساخته شده که این مشکل توسط برنامه نویسی پویا و تعاملی امکان پذیر شده و در حال گسترش است و فقط با داشتن تیم اجرائی و برنامه نویسی قوی است که این امر محقق می شود و این نوع در هزینه سازی بالاتر از سایر تور مجازی هایی است که فقط یک بار ساخته می شوند در این روش که نباز به دانش فنی بالائی دارد امکان اضافه نمودن آپشن و امکانات متعدد بصورت نامحدود و در حال گسترش  و توسعه بافته بصورت تعاملی  اضافه میگردد .

امروزه از این تکنیک پیچیده برای اهداف گردشگری و جاذبه های توریستی استفاده زیادی میشود مثلا برای اقامت دربهترین هتل یا درس خواندن در دانشگاه  خوب می توان از قبل از مسافرت محیط آنجا را کاملا دید و بررسی کرد. برای استفاده های تبلیغی و تجاری نیز کاربرد خوبی پیدا کرده مثلا یک فروشگاه کالا ومحیط اش را یک عکاس آتلیه اش را یک دکتر محیط آزمایشگاه اش را یک مهندس پروژه ساختمانی  و نماهای درون سوئیت اش را و.... با این تکنیک به دیگران ارائه میکنند شما هم میتوانید با هزینه مناسب و دیدن بخش  قیمت سفارش دهید و نفر اول و برنده باشید ما حامی و پشتیبان شما خواهیم بود تا بصورت دقیق و کاملا حرفه ای بتوانید با زبان تصویر و هنر یه بعدی سازی محیط  به مخاطبین خود حس خوبی ارائه دهید

ساخت تور مجازی و ایجاد گردشگری تحت وب یکی از شاخص ترین نوع شناساندن محیط زیبای خود به دیگران است دو دهه از شروع ایجاد سامانه های بازدید مجازی می گذرد شرکت ها و کمپانی های بسیار بزرگی در روند رو به رشد این تکنولوژی سهم بسزایی داشته اند در فرایند تولید و معرفی محصولات و نشان دادن محیط های تاریخی و نمایشگاههای بزرگ با توسل به عکسبرداری سراسر نما و تولید تور مجازی توانسته اند ماندگارترین نوع تبلیغات را ازآن خود کننددر کشور عزیزمان ایران نیز این فرایند با سیر صعودی و روبه رشد توانسته به خواسته های بازدید کنندگان از وبسایت ها احترام گذاشته و سرعت رشد تکنولوژی را افزایش داده و قدم سبزی در توسعه گردشگری و فرهنگ اسلامی برداردگرچه هنوز جای بسیاری از سازمانها و نهادهای خصوصی و دولتی در این عرصه خالی است اما شرکت هایی با تولید تور مجازی پویا و زنده حرکت نهادینه ای در نقش آفرینی و توسعه فرهنگ گردشگری وایجاد بازدید مجازی از هتل ها شرکت ها و موزه ها و آثار تاریخی اسلامی را بدعت گذارده واز این بابت خداوند منان را شاکریم

در فرایند تولید تور مجازی زنده از حضور افراد و حرکت اشیا به طرز جالبی می توان حس بودن در مکان را تا حدود زیادی شبیه سازی کرد و این امر با توسعه روز به روز برنامه نویسی تخت وب به یکی از شاخص ترین ها تبدیل شده تا پس از ساخت و تولید تور مجازی بتوان در هر زمان بصورت داینامیک و زنده ازتغیرات جزئی تا اساسی را اعمال نمود انعطاف پذیر بودن و رسپانسیو بودن از ویژگیهای خاص این نوع تور مجازی می باشد لایو پانو فراتر از یک تور مجازی است
 
 همانظور که دیگران میدانند و می گویند متخصصین و کارشناسان این موسسه با  مشاوره و هدف عالی برای ایجاد تورمجازی در خدمت شما هستند  تا کسب و کار شما دیده شودو زودتر به نتایج موردنظر  برسید. مافضاهای شما را با بهترین کیفیت و با جدید ترین تکنولوژی دنیا به تصویر می کشیم تا با ارائه مطلوب خدمات در راستای بهتر شدن روند فروش یاری رسان شما باشیم. ما از شما حمایت می کنیم و پشتیبانی بلند مدتی برایتان داریم .با تهیه تورمجازی آن را به دوستان خود لینک بدهید و به اشتراک بگذارید و بر روی گوگل مپ به اشتراک بگذارید تا دیده شوید و به مشتریان خود این فرصت را بدهید تا با دقت و بررسی بیشتر تصمیم مناسبی برای خرید یادریافت خدمات  وهمکاری با شما بگیرند افتخارات خود را به سادگی توسط تورمجازی بیان کنید و چشم انداز هایتان را نشان دهید . ما در خدمت شما هستیم تا بصورت کاملا حرفه ای و سریع یک تورمجازی دقیق و جامع برایتان ایجاد کنیم بدون تغییر محسوسی در محیط شما عکاسی می کنیم و محیط شمارا به هم نمی زنیم  و در برنامه های شما تداخل نمی کنیم به ما اعتماد کنید  چون  شرکت ها و برندهای زیادی یه ما  اعتماد کرده اند البته مابه شما اعتماد داریم. هم اکنون تماس بگیرید و در مورد اجرای تورمجازی و همکاری صحبت فرماییدو سفارش دهید . 
تماس مستقیم مدیر عامل موسسه عکاسی سه بعدی مهندس حسین صمدی09122613310

ما متخصص تهیه تورمجازی بصورت حرفه ای هستیم  برای دیدن توضیحات  آپشن ها در تورمجازی صفحه قیمت تورمجازی را ببینید .

نحوه محاسبه تعداد نقاط تور مجازی

محاسبه تعداد تورمجازی

 

تماس بگیرید باهم صحبت کنیم

  حسین صمدی   09122613310

  تعین بهترین نوع عکاسی : با توجه به فرمایشات شما  از پروژه تان بهترین نوع عکاسی لازم و تاثیرگذار برای شما  مشاوره می شود

ملاقات حضوری:  هماهنگی جلسه معرفی در دفتر من یا محل پروژه  برای بررسی و توضیحات و عقد قرارداد  و هماهنگی اجرایی انجام میگیرد  

   انجام مرحله عکسبرداری : در روز مشخص مراجعه و عکسبرداری را انجام می دهیم

 پردازش  عکسها : پردازش عکسها و کدسازی آغاز شده و تهیه تور مجازی  در زمان مشخص  تکمیل میگردد

 نمایش آنلاین و تحویل کار :پروژه را میفرستم آنلاین می بینید و پس از تایید نهایی  و تسویه تحویل می دهم

 پشتیبانی  : بازخورد و میزان رضایتمندی شما یصورت دوره ای نظرسنجی می شود

هر وقت تغیراتی  در پروژه نیاز بود بلافاصله انجام می شود

  جایزه شما : بارگذاری تصاویر شما  شما بر روی نفشه گوگل مپ رایگان است

 موزه و یا آثار تاریخی اسلامی با تخفیف ویژه انجام می شود

 

 

 

 

 

 

نمونه کار تورمجازی حرفه ای
در مورد اجرای تورمجازی  با ما تماس بگیرید --- 09122613310 ---------02645357701